Transport

Transport międzynarodowy i krajowy

Poza działalnością handlową Firma Vendemoo specjalizuje się także w realizacji usług transportowych – transportu krajowego i międzynarodowego (teren całej Europy).

Do celów realizacji ww. usług firma wykorzystuje nowoczesną flotę pojazdów marki Mercedes oraz Scania o ładowności 24 tony, jak również samochody do przewożenia towarów sypkich z funkcją samorozładowczą walking floor.

Posiadamy ubezpieczenie OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym.
Naszą firmową dewizą jest hasło: Zawsze, Wszędzie, Punktualnie.
Zadzwoń do naszego działu logistyki: 507 940 202
custom_slide3.jpg
Paweł Szczepaniak, Właściciel
Nasze pojazdy są nowoczesne, niezawodne i bezpieczne dla środowiska, dzięki czemu wykonywane przez nas usługi transportowe cechują się najwyższą jakością.

Vendemoo – transport na miarę XXI wieku

Zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców, dzięki którym transport międzynarodowy i krajowy realizowany jest na najwyższym poziomie. Firma korzysta z rozwiązań teleinformatycznych do kontroli floty pojazdów, dzięki czemu w każdej chwili jesteśmy w stanie dostarczyć informacji na temat realizowanej usługi transportowej.

Ponadto dbamy o warunki higieniczne naszych pojazdów, czego potwierdzeniem są prowadzone dla każdego z nich rejestry mycia i dezynsekcji komory ładunkowej, możliwe do okazania przez kierowców każdorazowo podczas wykonywania usług transportowych.

Wszelkie przewozy naszymi pojazdami realizowane są na podstawie konwencji CMR, Prawa Przewozowego oraz kodeksu prawa cywilnego.
Nowoczesny tabor pozwala nam realizować usługi transportowe na najwyższym poziomie zadowolenia klientów.

Transport